Wyświetl Pojedyńczy Post
  #40  
Nieprzeczytane 02-08-2010, 00:25
banan4400 banan4400 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Domyślnie Witam : )

Witam serdecznie.
Z tej strony Tomasz Baran. 20 latek, z Sandomierza W sumie to nie wiem, czemu tutaj zawitałem, ale pomyślałem, że spróbuję
Otóż, rozpocznę studia na PŚ w Kielcach na wydz. zarządzanie i inż. produkcji. Ze względu na to, że finansowo mi się nie przelewa, postanowiłem poszukać alternatyw.
Nie bd kłamał, że jestem fantastycznym chłopcem o anielskim sercu. Poszukuję małego kąta u kogoś w mieszkaniu w zamian za sprzątanie np 2 razy w tygodniu, zakupy i inne drobne rzeczy. Na pewno nie nadaję się do całodobowej opieki nad osobą w ciężkim stanie / bardzo podeszłym wieku... Nie podjąłbym się tego ze względów oczywistych - to ogromna odpowiedzialność, brak mi uprawnień. Ale pomijając ten fakt, potrafię odciążyć starszą/ młodszą osobę.
Zastrzegam sobie, chodzi o pomoc, a nie usługiwanie komuś. Rozkazów nie znoszę...
Planuję pracę, ale nie potrafie określić się kiedy... Studia to dla mnie nowość. Nie jestem złym lokatorem, ale lubię poćwiczyć i mam ze sobą 2 hantle. Nie hałasuje nimi, ale często sam ich widok odstrasza i zniechęca. Moim zdaniem jest to nieuzasadnione. Lubię trzymać formę.
Ze względu na to, że nieustannie staram dostać się na studia medycznę. Potrzebuję spokoju...
Panienki- poza domem, Papierosy, Alkohol- nie stosuję. zwięrzęta ( lubię ale mój pies pozostaje w Sandomierzu )
Hałas- niewielki.
Moje wymagania- dobrze jakby była dobra lokalizacja, spokój, cisza, możliwość gotowania, światło, i ciepła woda... Mogę spać na podłodze, ale było sucho i ciepło ^^
Finanse?- proszę mnie zrozumieć, gdyby mnie było stać na wszystko to by mnie tu nie było. Jako student, swoje pieniążki muszę ciąć na wszystkim... : |
Nie wiem czy, kogos zainteresuję ale w razie czego to może na początek meil banan4400@poczta.onet.pl ze względów bezpieczeństwa telefon może podam przed spotkaniem w publicznym miejscu...
Miłego dnia ^^
Odpowiedź z Cytowaniem