Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 27-07-2010, 15:30
nika79's Avatar
nika79 nika79 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 8
Domyślnie

Dziękuję to bardzo miłe, przeczytać taką wiadomość. Jak widać " moja" teoria jak najbardziej się sprawdza: dobre przyciąga dobre - najlepszym na to dowodem są takie wypowiedzi od Państwa.
Człowiek zmienia się w ciągu całego swojego życia, ewoluuje dzień po dniu - ale pewne obrazy/marzenia pozostają w myślach i wierze, że trzeba do nich dążyć nie wątpiąc ani na chwile w ich spełnienie. Wiem, że mogę zostać teraz odebrana- jako -oderwana od rzeczywistości marzycielka.. Starając się obiektywnie spojrzeć na siebie - mogę się przyznać, że jedynie muzyka jest w stanie doprowadzić mnie do stanu totalnego oderwania od świata ,czego i innym życzę. Ale by wyjaśnić ten mój sposób patrzenia na rzeczywistość, muszę napisać o pewnej książce (a właściwie 2 ), która przypadkowo(choć nie uważam by to był przypadek)trafiła do mnie. Wywarła ona ogromny wpływ na moje dotychczasowe odbieranie świata, choć przyznam że intuicyjnie wcześniej też tak postrzegałam wiele spraw/sytuacji. Ale nieraz nie do końca rozumiałam ich przyczyny. Teraz mam kolejny cel -dotrzeć do Autora, ale nie będzie to proste, ponieważmieszka na Krymie, (gdzie prowadzi własny instytut popularyzujący autorskie metody psychologiczne) - ale wierze, że się w końcu uda.
Napiszę oczywiście co to za pozycja- ponieważ uważam, że warto poznać jej treść. Sama po jej zakupie, pożyczam ja wszystkim moim bliskim i znajomym. Państwo po przeczytaniu recenzji sami ocenicie czy warto.
Walerij Sinielnikow - "Tajemnice podświadomości" i kontynuacja tej książki wydana w nakładzie polskim w tym roku - "Siła zamiaru".

Pozdrawiam serdecznie, zwłaszcza Panią marbelle i również życzę pomyślności w życiu , a puki co zawsze można porozmawiać online...
Odpowiedź z Cytowaniem