Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 21:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał krystynka
Haha, przez cztery lata premier nic nie mógł zrobić, bo Kaczyński... Kaczyński... Kaczyński.
I co Ty na to, Hypatio?
Słaby ten nasz premier...


Mylisz się ,nie przez cztery lata ,tylko za czasów prezydentury L.Kaczyńskiego o której formacie niech najlepiej świadczy fakt ,że z okazji rocznicy wydarzeń Marca 68, nie był w stanie wznieść się ponad bieżącą politykę,sympatie osobiste oraz niestety śmieszność, nie przyznając żadnego odznaczenia głównemu bohaterowi tych wydarzeń. Wtedy faktycznie premier miał związane ręce. No i zapominasz jeszcze o jednej kwestii,premier szanuje prawo, choć o nim tyle nie pieje i dlatego nie wszystko był i jest w stanie przeforsować.Mówisz ,że słaby ? Bo ja wiem ? Myślę ,że chyba nie taki słaby skoro po 4 latach, obywatele nie mieli go dość w przeciwieństwie do premiera Kaczyńskiego ,którego wszyscy mieli dość po roku ,łącznie z koalicjantami. Cóż ten typ tak ma ,najlepiej sięgnąć do czasów szkolnych ,każdy z nas miał taką osobę w klasie ,która była tak nieznośna i kłótliwa,że powszechnie nie lubiana i wręcz unikana. Cóż może to błędy wychowawcze ,albo taki charakterek.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !