Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 14:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 608
Domyślnie

Członek – część grupy, osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy.

- członek, kończyna – w biologii część ciała wyodrębniona od tułowia
- członek męski – określenie penisa
- sztuczny członek – akcesorium imitujące część ciała, najczęściej prącie
- członek – podmiot prawa należący do organizacji
- członek – osoba należąca do stowarzyszenia, organizacji
- członek rodziny – osoba należąca do rodziny

Pluto37 pisząc o tobie ze jesteś
forumowy głupek . Swoje stwierdzenie poprę tylko jednym przykładem z wczorajszych twoich postów. Wieloznaczność słowa członek chcesz na siłę swój swój zawężony tok rozumowania skierować na jedno znaczenie członek męski – określenie penisa , które tkwi w twoim umyśle. Chcesz by inni to też tak odczytali a marzysz by do tego mieli skojarzenia z wulgarną wersją tego słowa. Pisząc zdania ,wytłuszczając , silisz się jak możesz by błysnąć na forum , tak samo jak błyszczysz wśród znajomych w "maglu" lub pod "budką z piwem". Ja Polak z dziada pradziada potrafię być mocny w gębie niech sąsiad z prawa i lewa wie potrafię ubliżać , bo z chamem każdy się liczy.

Zapominasz że jesteś członkiem swojej rodziny , społeczności kościoła rzymskokatolickiego .cha cha cha .Mam zawsze w zanadrzu do wykorzystania słowo parafianin
rzeczownik, rodzaj męskoosobowy-
(1.1) kośc. członek wspólnoty parafialnej
(1.2) przest. przen. mężczyzna ze wsi, bez ogłady, wykształcenia, zacofany
Na razie nie wyraziłem akcesu do żadnego kościoła bo jestem nie wierzący , to mnie to nie dotyczy, prędzej ciebie.Erystyczne chwyty znam i potrafię zniżyć się do poziomu atakującego i kogoś obrazić.

Powtarzam , zapamiętajcie , Biedroń rozpoczął działalność ma trzy punkty przed sobą do realizacji , które systematycznie na razie realizuje.
1 .- W lutym kongres programowy nowego ugrupowania
2 .- Program budowany z Polkami i Polakami na spotkaniach w kilkudziesięciu miastach.
3 .- Pierwsze filary programowe Równość,Solidarność,Zasada Państwa Prawa i sprawne zarządzanie Państwem


Nie ma partii stąd tworzone przez Biedronia ugrupowanie nie uczestniczy w Wyborach samorządowych 2018 odbędą się 21 października i 4 listopada.
Przywykłeś do dyskusji jak dziecko w piaskownicy kto co powiedział /nie powiedział i ciągniesz te dyskusje w nieskończoność .Należy kiedyś skupić się i porozmawiać o konkretach .

Będę dalej informował co z tym projektem się dzieje a dla tych czytający ten wątek , informacja : nie zamierzam się wdawał w ciągłe dyskusje z Pluto37 o "duperelach" .
Odpowiedź z Cytowaniem