Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24406  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 21:25
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nagrodę dostali ludzie którzy pracowali i pracują po 16 godzin kiedy inne nieroby zeszli a ci mimo braku zapłaty pracowali i pracują nadal. Trochę szacunku by się należało, ktoś ich jednak docenił.

No co Ty? Gdyby PiS rządził to wszyscy by za darmo pracowali, szczególnie drogowcy i lekarze...a w ogóle nikt by nie musiał pracować, bo emerytury byłyby od czterdziestego roku życia i to takie, że wszyscy w galeriach handlowych od rana do wieczora nic, tylko gospodarkę by napędzali

Widzę, że festiwal epitetów i złośliwości trwa w najlepsze...szkoda, że złe obyczaje jak przykład idą z "góry". Cóż poradzić, takich mamy reprezentantów jakich wybraliśmy. Dobrze się czuję, nie mam zgagi po ostatnich wyborach.

Coraz bardziej martwi mnie kondycja mediów. Rozdmuchiwanie durnych wiadomości...rozumiem, że durny lud tego oczekuje, ale naród to nie tylko idioci! Nie chcę wszędzie słuchać o posłance i agencie Tomku, raz i wystarczy. Świat się nie kończy na JK i Tusku, nawet na Niesiołowskim się nie kończy i nie na katastrofie smoleńskiej. Komu zależy na tym, żeby naszą uwagę absorbować na podrzucanych newsach? O co tu chodzi?
Odpowiedź z Cytowaniem