Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52  
Nieprzeczytane 02-07-2008, 23:52
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Siedzę w chłodnym mieszkaniu na V piętrze

pod oknami mam wodę, kaczki, łabędzie, żaby. Za wodą mam kilka hektarów ogrodów dzialkowych i dopiero za nimi jest następne osiedle, nie docierają do mnie odgłosy ruchu miejskiego /komunikacja/, jestem otoczona z 4 stron wodą i zielenią wszędzie mam blisko. Teraz widzę z okien światła z trasy łazienkowskiej i zielen. Za chwilę idę ze swoimi psami na spacer, będa mi towarzyszyli inni psiarze. Wychodzę na oświetloną ulicę, mogę sobie zrobic zakupy jeżeli zaistnieje taka potrzeba, mogę pójśc na kawę albo na kolację do restauracji. Nie muszę się bać bo w budynku mam ochronę, mogę wyjść ze swojego domu w kostiumie plażowym przejść przez kładkę i się opalać nad wodą w tym czasie na malym gazie będzie się gotował obiad. Zostawiłam na wsi dom o pow 1200 m2 /z wygodami/ i działkę o pow. 1ha, z wielką radością po 15 latach mieszkania na wsi wróciłam do miasta. Kocham miasto i nie nadaję się do życia na wsi, nie lubię grzebać w ziemi, nie lubię życia w zwolnionym tempie, lubię stąpać po chodniku i spacerować po oświetlonych ulicach wieczorem, lubię zamknąć drzwi od mieszkania i nie martwić się, że złodziej wejdzie przez otwarte okno kiedy mnie nie będzie np. przez 3 dni ..... mój typ tak ma. Pozdrawiam miłośników wsi.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 03-07-2008 o 00:40.
Odpowiedź z Cytowaniem