Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 19:38
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 794
Domyślnie

http://www.dancingsantacard.com/pl/step_3




Witam Miodowo dzisiaj po raz drugi. Tyle tu miłych wiadomości, każda się ksząta by zrobić wszystko na czas przed Nowym Rokiem. Ja już bigos ugotowałam wczoraj, a dzisiaj przyjmowałam Księdza po kolędzie.
Kasandra ♣ - Dziękuję Ci , że spodobały Ci się życzenia alfabetyczne są fajne bo można je wykorzystać na każdą uroczystość z życzeniami okazjonalnymi. Pytasz nas jakie mamy plany na Sylwestra. Ja z mężem spędzamy razem przed TV oglądając program z Wrocławia i innych miast bo w realu to za zimno i nie mamy dobrego zdrowia w tym tłumie stać. Na Bal raczej już się nie nadajemy z naszym zdrowiem. Nasze dzieci i wnuki bawią się na Balu sylwestrowym. Taka kolej rzeczy my staruszkowie zostajemy w cieplutkim domku. Oj !!! jak byliśmy młodsi i zdrowsi to jest co powspominać i często sobie wspominamy. Jak dzieci wypoczną po zabawie to nas odwiedzą z wnukami i znowu spędzimy razem świąteczny czas noworoczny w gronie rodzinnym.
Regina ♣ - pisze, że u niej słoneczko świeci, ale jest mroźno. Taka sama pogoda jest u nas, dzisiaj rano było -4 st.C. cały dzień świeciło słońce.
Oma ♣ - przywitała wszystkich serdecznie.Cieszy się każdym wpisem, każdym postem, każdym sukcesem innych docenia to i zachęca do wspólnego grona każdego z nas tak jak to robi najlepsza matka. Jest naszą matką Królową naszego ula i dba o najlepszy klejący lep dla wszystkich.
Dziewiątka zaserwowała świeżo upieczone rogaliki, ale barkiem jestem zaskoczona i jego ilością i różnorodną zawartością gatunków już nawet pszczółki wybierały sobie co niektóre trunki, które lubią. Jest z czego wybierać. Ja wybieram Szampan bezalkoholowy bo takiego jedynie mogę się tylko napić.
Wodniczko ♣ - Życzę Ci udanego Balu Sylwestrowego, baw się dobrze i radośnie w licznym gronie znajomych przywitaj Nowy Rok. Pytałaś o te serduszka, które dodaję między wierszami to za pomocą klawiatury w bardzo łatwy sposób bez wyszukiwania można sobie oddzielić imię od pisanej treści. Po świętach jak będę pamiętać to Wam napiszę jak łatwo to się robi.
Honorka ♣ - upiekła rogaliki z marmoladą i gotuje bigos i stara się nas zabawić od czasu do czasu wesołym humorkiem. Ja założyłam wątek na Senior.pl - pt." Z humorem łatwiej żyć " już mam część -2 na który wszystkich zapraszam. Warto czasami się uśmiechnąć. Każdy może wkleić swój humor z obrazkiem.
melunia ♣ - Postarała się nam o nowy dom dla Miodowa i nowe logo. Dom jest cudowny.
Postawiła mnóstwo kwiatów i jak każda pszczółka zapyli chociaż jeden kwiatek to miodu będzie dostatek.
anielka ♣ - Nowy Rok przywita w gronie rodzinnym razem z rodzicami, którzy obchodzą małżeński 66 Jubileusz, będzie na wielkiej uroczystości rodziców. Gratuluję rodziców!!!
Hutków ♣ - pamięta o nas wszystkich i jest razem z nami, ale wspomina Janusza bo się zapewne martwi , że się nie odezwał do nas od dłuższego czasu chyba zajęty jest graniem i życzeniami nasz Gucio- Janusz.
alodia ♣ - współczuję Ci to mało powiedziane jeśli chodzi o Twój komputer. Przecież już informatyk Ci wszystko wgrał i na nowo się powtórzyło. Może Irenko z Nowym Rokiem będzie Ci się szczęściło bo to naprawdę fatalny i kosztowny dla Ciebie pech. Trzymaj się dzielnie i jak sama piszesz nerwy tu nic nie pomogą bo najważniejsze jest zdrowie. Serdeczne uściski dla Ciebie Irenko.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam odezwę się jutro. Spokojnej nocy życzę , słodkich snów. Pozdrawiam.



♥ == 30.12.2015r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 149

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Witam serdecznie w ostatnim tygodniu 2015r. aż trudno uwierzyć, że już za 3-dni witamy Nowy Rok.
Składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia;
Żeby Nowy Rok przyniósł nam nadzieję na lepsze jutro i dobre zdrowie.
Zgodnie z alfabetem życzę Wam w nadchodzącym Nowym Roku :

A...- anioła stróża u boku
B...- buziaków słodkich miliony
C...- czasu wolnego dla siebie
D...- drogi usłanej różami
E....- ekskluzywnych wakacji
F....- fury pieniążków
G...- gwiaździstego nieba
H...- horoskopu korzystnego
I....- i oprócz tego
J...- jasności umysłu
K...- kolorowych chwil
L...- lotów wysokich
M...- miłosnych uniesień
N...- nieprzemijającej urody
O...- oddechu od codzienności
P... - pogodnych dni
R...- romantycznych wieczorów
S...- spokojnych nocy
T...- tylko spełnionych marzeń
U...- uroku osobistego
W...- wiary w sukces
Z...- zawsze uśmiechniętej buzi
...w każdy dzień.

Niech się spełnią nam wszystkim marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku.


https://www.youtube.com/watch?v=2t4yZBZ8MYM

♥ == 29.12.2015r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 106
Odpowiedź z Cytowaniem