Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 07-03-2011, 15:49
zosiaazk zosiaazk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Kraków
Posty: 1
Uśmiech Dam mieszkanie i dopłacę - za opiekę

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę   Miejscowość: Piastów koło Warszawy   Ogłoszenie aktualne do dnia: bez terminu   

Witam ofertę kieruję dla osoby samotnej, bez zobowiązań która chcę coś zmienić w swoim życiu...a nie bardzo ma możliwości, bo albo nie ma pracy...albo jest samotna...mieszka w małej miejscowości gdzie trudno o pracę lub studia zaoczne czy naukę...albo wreszcie dla osoby starszej i samotnej o małej emeryturze lub rencie, która jest jeszcze na tyle sprawna, aby ugotować obiad, zrobić zakupy i posprzątać w domu...i po oprostu być z moja 90-cięcio letnią Matką.
Moja 90-cio letnia Mama jest w pełni sprawna intelektualnie, natomiast fizycznie, bardzo słaba (ale czynności sanitarne wykonuje oczywiście sama). Trzeba zrobić jej zakupy, ugotować jedzenie i posprzątać na bieżąco mieszkanie. No a ponadto ma sie czas wolny...zatem można uczyć się na studiach dziennych lub wieczorowych, pracować czy oddawać się innym ulubionym zajęciom.
Mama mieszka w Piastowie koło Warszawy (w linii prostej do pałacu kultury jest 11 km) gdzie przed jej domem zlokalizowany jest przystanek autobusu miejskiego komunikacji MPK warszawskiej. Zatem jest to prawie jakby Warszawa, gdzie możliwości nauki czy pracy są znaczne. Mam tu na myśli kogoś z rejonów polski o dużym bezrobociu, (np. wschodnie regiony Polski) dala kogo przyjazd i mieszkanie w rejonie Warszawy stanowiłoby rozwiązanie problemu. Mama mieszka w mieszkaniu 2- pokojowym, zatem w zamian za wymienioną opiekę oferuję zamieszkanie (bez opłat) w jednym z pokoi oraz miesięczną zapłatę w wysokości 500 zl.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną: Krystyna, mail: kurbiel-krakow@wp.pl , tel. 602 624 829 (zadzwoń na chwilkę, ja oddzwonię )
Odpowiedź z Cytowaniem