Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 16-04-2008, 08:10
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

asiok - tak sobie Ciebie czytam od świtu i stwierdzam, że jesteś wielki. Fachowiec.
Jak znajoma kupiła Maca trochę mnie zżerała zazdrość. Taki laptopik. Srebrny odlot. Z wmontowaną kamerą, z pilotem. najcieńszy, najlżejszy, najbezpieczniejszy....Same naj. Najlepiej że go nie mam. Teraz już wiem, że on kosztuje sporo, ale programy które dokupują, aby móc bawić się tak jak ja, to następne ogromne pieniądze. Bardzo ładne komputery dla pozerów. Już dziś nie chciałabym go nawet darmo.
Inny znajomy ma kupionego w styczniu, wypasionego Acera. Już nawet słuchać mi się nie chce o znikających sterownikach i takich innych mądrych przypadłościach.
Ja mam byle co, Toshiba Satelite L 20 - 183. Mam go już 2,5 roku. Wszystko dobrze, tym bardziej że użytkownik ze mnie
taki bardziej niewprawny. Jedyne co, to umyłam mu dokładnie klawisze. Oczywiście po odpięciu. Taka ze mnie porządnicka.
Gwarancje mam trzyletnią, powiedz zmieniać po tym okresie na nowy? Trochę boję się visty, a teraz ponoć wszędzie ją montują. Czasem mnie diabeł kusi na coś nowszego i 17 calowego. Poradź. Proszę.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem