Wyświetl Pojedyńczy Post
  #11  
Nieprzeczytane 12-06-2008, 16:50
mariankopa1 mariankopa1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 8
Domyślnie

Kilka lat temu miałem opory, zeby korzystać z komputera, nie wspominajac o internecie. Nie tak dawno jeszcze mialem opory,zeby wogole cos zamowic w sklepie internetowym. Ale skoro juz jest taki dzial, to sie pochwale, ze zagladam do takiego sklepu- porownywarki cen jak okazje bo tam na prawde jak nazwa wskazuje sa same okazje

Nie zamawiałem jeszcze leków przez internet (tania apteke mam doslownie za rogiem) ale czesto zagladam na portal Zdrowie , gdzie jest duzo ciekawych artykulow poruszajacych wlasnie tematyke jaka jest zdrowie, sa tez opisy lekow na co jaki, jak dzialaja itp.

Od jakiegos czasu zastanawiam sie by sprzedac auto, syn sugeruje aukcje allegro czy ebay. Zastanawiam sie czy wstawic tam auto, bo nie wiem troche jak to zadziala. Niemniej jestem bardzo ciekaw takiego doswiadczenia. A z drugiej strony jezdzic co niedziela na gielde samochodowa mi sie nie usmiecha

A tak swoja droga to bardzo budujace,ze polowa seniorow korzysta z internetu i robi zakupy przez internet. Moze bedzie taki czas, ze przeskoczymy w tym mlodziez
Odpowiedź z Cytowaniem