Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9962  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 11:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Pluciu,najmocniej przepraszam ,ale co do nożyczek to nie chwytam-chyba nie podejrzewasz którąś z dziewczynek o skłonności sado - a jeśli chodzi o pozostały sprzęt to przyznasz chyba ,że nie widziałeś nigdy w moich rąciach w użyciu łopatkę ,a tym bardziej grabki.Ja naprawdę preferuję metodę łagodnej perswazji.
Konewke z nożyczkami trzyma foralny cenzor, albo inaczej gajowy, co jak juz sie towarzystwo rozgrzeje zbytnio, to gasi i tnie ....
Czasami w najciekawszych momentach

Cytat:
Zaraz się okaże ,że mam podać link na potwierdzenie tej wypowiedzi.A mnie się nieraz marzy ,że my tu przede wszystkim własne przemyślenia lansujemy....
Jeśli chodzi o mnie, to nie musisz. mamy na wizji jednego linkowca. I chwatit. Co do mnie, to póki skleroza nie taka jakbym chciał, to nie muszę się wspierac linkami, a widzę, że i Tobie też nie są one specjalnie potrzebne. I oby jak najdłużej
A co do podejrzeń o złe skłonności, to przyznaję, że podejrzewam, ale nie dziewczynkę, tylko wręcz przeciwnie.
I nie tylko o sado w czystej formie, ale bardziej o sado-maso , bo via ekran widać, że osobnik cierpi katusze po ciężkim trudzie...... intelektualnym i na pokaz.
Odpowiedź z Cytowaniem