Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9978  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 13:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Kazik zastanów się nad sformułowaniem "kipisz od nienawiści" czy ty to rozumiesz coś napisał.? Kazik ja nie pałam do ciebie nienawiścią bo o co?. Tak jak ja jesteś prawdopodobnie z Krakowa z tond sympatia związana z miejscem zamieszkania
Kipisz z nienawiści ale do Pis, to za ten Hitlerjugend co napisałeś. Znowu nie zrozumiałeś mojego posta.

Dziękuję za sympatię. W wielu postach dałeś temu wyraz. Prędzej bym się może mógł zaprzyjaźnić z Palikotem? A wolałbym kulturalnego wroga niż takiego "sympatycznego" krakusa.

Mam ponad 6 tys. postów i na każdym pisze [prawy górny róg], że z Krakowa. Nie zauważyłeś jeszcze, bo piszesz "prawdopodobnie"? To jak Ty czytasz posty?

W jednym poście zrobiłem krótki cytat. Pod spodem użyłem "stąd". Myślałem że się domyślisz [porównując] Później już chyba do kogoś pisałem [nie wymieniając Twojego nicka]. A Ty walisz nadal swoje "z tond". Litości. Daj posty sprawdzać mamie.

Bo błędem nie jest brak ogonka przy "ą", brak litery, lub mylna litera z sąsiedniego klawisza, brak spacji i zlepek słów.

Ale tu się kłania Tobie gramatyka. Jesteś "z tond" czyli z Krakowa?

Pluto jeszcze Cię nie zakwalifikował do wsi Mogiła? Dopóki będziesz mu pisał [pluł na Pis] to pochodzenie Ci wybaczy. Krakusie--nie masz chyba żalu do mnie? Uśmiechnij się.
Odpowiedź z Cytowaniem