Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 18-06-2007, 16:48
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Fronty- to śmieszne na internetowym forum.Ja myślałam ,że tu będzie taka wirtualna jedna rodzina.I dobrze myślałam,w kontekście organizowania zlotów i spotkań..
Ale nie mam siły mierzyć się z czyjąś małostkową szpilomanią.Bo w realu tyle się dzieje złego,że tu chciałam mieć niejako ''odpoczynek wojowniczki ''..
I chyba nie tylko ja...Każdy..

Pozdrawiam -Lila,uważając że moderatora powinna cechować sprawiedliwość i spokój..[/quote]
--------------------------------------------------------------------------Masz rację Liluś , ale moderatora powinna cechowac nie tylko sprawiedliwośc i spokój ,ale też kultura i szacunek do osób ,ktore sie wypowiadają na forum ,nie zależnie od tego czy sie wypowiedz podoba czy nie .
Niestety ,o powyższych cechach nie świadczy post zamieszczony w watku " forum dla wybranych" strona 13 post nr.125.
Cytuję:--Z mojej strony na tym kończy się polemika na temat analizowania moich tekstów--
Uważam ze zamieszczenie takiego gifa w tak powaznej dyskusji dotyczącej wizerunku naszego forum /czytają nas setki ludzi/ świadczy o kulturze ,a raczej jej braku , osoby ,ktora to pisała..... i juz mnie nie dziwią te wszystkie posty z ich złosliwosciami i docinkami .No cóż każdy się zachowuje jak potrafi..........Tylko dlaczego musimy to znosić ??
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem