Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 13-07-2011, 20:12
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Byłam-
warto było przekazać informację na forum KSC.

Treścią spektaklu to
w większości każdego z nas rozterki codziennego współczesnego życia.
Spektakl typowo psychologiczny , ale to też koncert muzyczny .


Cytat:
Rockowy spektakl na placu Konstytucji. JangaJan Tomaszewski przygotował przedstawienie zainspirowane Jimim Hendrixem "Hej Joe!".

JangaJan Tomasz
- Nie chciałem zapowiadać piosenek, więc napisałem monologi, które miały pojawić się między utworami, i tak powstał bohater tego spektaklu. Jest to mężczyzna, który zmaga się z szarą codziennością. Idzie swoją drogą, na której poszukuje ideału kobiety,najważniejsza jest kobieta i wielka miłość do niej. Gra na gitarze jest dla niego możliwością samodoskonalenia się. Ma też pewne przemyślenia na temat sztuki, show-biznesu, łatwych karier. Mówię to w pierwszej osobie, sam to napisałem, ale to nie jestem ja - opowiada JangaJan Tomaszewski.
Zapowiada, że to, co zobaczymy, będzie miało formę pomiędzy spektaklem a koncertem rockowym. Ważną postacią tego występu jest Jimi Hendrix - jako ideał gitarzysty, człowiek niezależny. Śpiewana przez niego piosenka "Hey Joe!" została wykorzystana przez Jangę Jana. Do oryginalnej muzyki napisał słowa, które nie są dokładnym tłumaczeniem tekstu, tylko nową historią.
Jestem cały czas pod wrażeniem -Jange Jan opowiedział słowami i muzyką historię potencjalnego dojrzałego mężczyzny współczesnego świata , ale również to co opowiedział widzom dotyczy także kobiet -które przeszły kawał drogi w życiu....................................

http://www.youtube.com/watch?v=-mBjG9chIFw
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu

Ostatnio edytowane przez ewikomega : 13-07-2011 o 21:18.
Odpowiedź z Cytowaniem