Wątek: Aspartam
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 20-05-2009, 09:39
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał monkmin
A ja myslalam, ze rozmawiamy ogolnie o powietrzu, nie wg regionizacji.
Nie bede z wami polemizowac. Fakt, nie mieszkalam w waszych regionach. Ale mieszkalam w wielu innych miejscach.
Czyżby wycofanie się z polemiki?
Zaznaczałem o swoim rejonie
Cytat:
Moje miejsce zamieszkania jest widoczne i na temat zatrucia powietrza nie truj Kilka lat temu powietrzem można było się swobodnie pożywić spożywając połowę lub więcej tablicy Mendelejewa.
Wniosek z tego, że nie czytasz tego co ktoś napisał.

teraz cytat Twój
Cytat:
Moze dzieki temu ludzi dozywaja i dozywali sedziwego wieku.

Dzięki czemu dożywali sędziwego wieku? a teraz dzięki czemu? Ja widzę sprzeczność.
Zachorowalność na raka jest zdecydowanie większa tylko jeszcze uwaga do wcześniejszych statystyk. W aktach zgonu nie podawano "zmarł na raka" a ilu takich było? Zmarł na coś tam!!

i ponownie Twój cytat
Cytat:
Czy wczesniej mielismy tyle aut lub fabryk co dzis?

Skoro nam tak przeszkadzają auta, fabryki postęp techniki. Proponuje powrót do epoki kamienia łupanego lub czegoś podobnego. Podróże końmi lub pieszo! Ile ta wiadomość docierałaby do adresata? I to tylko jednego. Miesiąc? Teraz ułamek sekundy. Starajmy się w miarę możliwości ograniczać skutki postępu techniki ale jej nie niszczmy.
W rozpylanie jakiś substancji przez "wrogie samoloty" wierzę tak jak w podrzucanie stonki w latach pięćdziesiątych przez wrogi dziki zachód. Lub lądowanie Talibów w Klewkach. Logika skoro ktoś truje powietrze -celowo- jest samobójcą. Nad własną głową to robi?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem