Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 08-09-2007, 07:46
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Biedni amerykańscy lekarze. Już naprawdę wszystko ważne przebadali, by za pomocą rezonansu magnetycznego badać taką głupotę. Przecież gołym okiem widać, że obecność męża będzie albo złościć, albo pomagać, albo być obojętna. Innych możliwości nie ma. A mówiąc poważnie, wartość takich badań jest żadna. Brak w tym stałego elementu, bo i żony i mężowie są różni. Gdyby tak np.Feliks brał za rękę różne klubowiczki, to możnaby uzyskać odpowiedź, czy nasz kapitan ma zdolności uspakające, czy też nie. Mogło by też być odwrotnie. Ale koniecznie jeden element musi być stały.
No tak... a jeśli mnie małżeństwo czasem uspokajało, czasem wkurzało, a czasem bawiło i sprawiało radość, że o szczęściu nie wspomnę (mogę tylko w czasie przeszłym, ale za to dystans mam do tematu) - to co? Nie mieszczę się w reakcjach prawidłowych? I tak właściwie to uważam, że dyskryminacją byłoby, gdyby kapitan tylko mężatki za rękę trzymał . Ja mam gdzieś amerykańskie badania, ale... czemu miałabym nie sprawdzić, jak działa na mnie dłoń mojego kapitana!!!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem