Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 15:16
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Jestem na tym forum krótko ale pozwolę sobie zabrać głos:muzyka łagodzi obyczaje ale jak się okazuje "nie do końca".Moje zdanie w kwestii porządku "w muzyce" jest takie:Muzyka a w nim rodzaje muzyki -sentymentalna,instrumentalna,poważna(opery ale nie operetki),country,pop,rock.Szczególnie widziałabym muzykę ponadczasową bo są utwory jak mówią zaznaczam jak mówią a nie piszą" ewergriny"czyli wiecznie młode i znane będą dopóki żyje nasze pokolenie i trzeba,żeby trwały dalej.I nie chodzi mi o "szła dzieweczka"itp.Sądzę,że stosując metodę lorisona zostanie tylko on jako jedyny słuszny a chyba nie o to chodzi,chyba że chodzi o to, to trzeba mu zrobić oddzielny wątek np muzyka lorisona i nie ma problemu.Tylko wtedy każdemu trzeba zrobić i będziemy wpisywać swoje propozycje najróżniejsze i co kto będzie chciał to będzie czytał,słuchał,pobierał i Bóg wie co jeszcze.Tylko trzeba zaznaczyć w poście jaki rodzaj muzyki i po sprawie.Zawsze jest prawdopodobieństwo powtórek ale tak bywa mamy różne a czasem takie same gusta.Nie zrobi się bałagan jeśli każdy z nas zrobi sobie jakiś album ze swoją muzyką da namiar i wybierzemy co nas interesuje(żeby nie zaśmiecać forum).Jak pisałam to jest propozycja nie nakaz