Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52  
Nieprzeczytane 09-10-2009, 09:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kazik
Cytat:
PO rozpętało nagonkę na Ziobrę wtedy, a on krytykował lekarza łapówkarza. Ten proces chyba trwa i to jest pewnik. Zbyt dużo osób potwierdziło łapówki. A pomyłkę zawodową--to jego koledzy zgłosili. Jakby nawet pomyłki nie było, to łapówka przyśpiesza operację zdrowszemu (poza kolejką), czyli bardziej chory ma coraz dłuższy termin i prędzej umrze niż się doczeka.

Ziobro to przekazał podobnie jak ja teraz, czy rzeczywiście przeszczepów było mniej? Bo co--ludzie z powodu jednego łapówkarza przestali się godzić na pobranie serca? Miał to Ziobro przewidzieć, że tak będzie (o ile to prawda).


PO rozpętało nagonkę?? Czy to PO w świetle dziennikarzy, mediów głosiło konferencję za konferencja jaki to ten lekarz jest paskudny - w domyśle inni. Kaziu nie zaklinaj rzeczywistości. Przecież zmniejszenie ilości przeszczepów było i jest ewidentne. Ludzie wpisują do rejestru brak zgody na przeszczepy. Ja na przekór noszę przy sobie taką zgodę (o ile nadam się)Podobnie moje dzieci.
Kolejka do przeszczepów była ogromna i jeszcze się zwiększyła.
Wpis o górnikach ??? Zlikwidować samochody do wypadki i trują!!


Cytat:
Na dializy jeździł od roku "suchy alkoholik" (12 lat nie pije nawet jednego piwa. Jest jakimś szefem w AAA. A już rok na dializach 2 x w tygodniu. Tak więc po latach to jeszcze wychodzi.

Czy na dializy czasem też nie jeżdzą ludzie którzy na oczy alkoholu nie widziało np. dzieci. Czy zostało stwierdzone, że to alkoholizm jest przyczyna choroby nerek? Pewnie nie Często wrzuca się do jednego worka wszystkie choroby po zaprzestaniu picia.
Nie pije piwa nie powinien jeść tortu na alkoholu, cukierków z alkoholem, leków z alkoholem.
Śmiałeś się i kpiłeś gdy podaję swój okres abstynencji. Cóż łatwo pokpiwać z kogoś.

ps. Na temat czy to sprawa genów czy też nie trudno mi określić. Wg. moich wiadomości nikt z przodków nie miał problemów z alkoholem.-nadmiarem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem