Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1027  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 14:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
W mojej okolicy są od dawna bażanty,kuropatwy i zające.A i pieczarki się trafiają.I nie jest to zasługą żadnej opcji politycznej,a wręcz przeciwnie.Poprostu rolnicy tak zbiednieli,że stosują coraz mniej środków chemicznych i nawozów sztucznych,a za to wieksze połacie pola leżą odłogiem.Tylko kogo to obchodzi
że rolnik przymiera głodem na przednówku/tak jak przed wojną/a w sklepach półki aż uginają się od towarów z zachodu,gdzie chemię stosuje sie teraz nocami/bo w dzień jest zakaz/Smacznego mieszczuchy-ja jadam własne produkty
ha.ha
Popatrz, nie wiedziałem, też na wsi mieszkam, mam wielu rolników znajomych, z wieloma mam styczność i cholera, chyba mam słaby wzrok bo jakoś nie widzę rolnika przymierającego głodem na przednówku tak jak przed wojną, a cha też pochodzę ze wsi i brat nadal prowadzi gospodarstwo i chciało by się na takie pi...nie żółwika pokazać, bo rolnicy nie zbiednieli, no chyba, że ktoś jest tak leniwy albo nadal szuka komitetu, żeby szukać czegoś co nie znajdzie. Wiesz na dodatek pracowałem z rolnikami i dobrze ich znam, który więcej jęczy temu się mniej chce chcieć..... więc oszczędź idiotycznych wynurzeń....
Odpowiedź z Cytowaniem