Wyświetl Pojedyńczy Post
  #327  
Nieprzeczytane 06-07-2020, 14:30
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 760
Domyślnie

Miła Gratko!
Dziękuję serdecznie za docenienie mojego tematu/wątku Ochrona Środowiska. Obok niego założyłem też wątek Odnawialne Źródła Energii. Nietrudno mi było, ponieważ w zawodzie nauczyciela uczyłem mechaniki, lecz interesowałem się także energetyką. A tutaj tylko krok do ochrony środowiska, gdyż wiadomo jaki wpływ ma energetyka na nie.
Bardzo wcześnie zająłem się praktycznie tą współzależnością, i w 90r. założyłem fundację, która ma w nazwie "poszanowanie energii", a w podtytule OŹE. Fundacja moja zajmowała się edukacją ekologiczną w szkołach, (ale i w mojej uczelni). Zobacz, jakie to wtedy było pionierskie, w latach 90. Przecież wtedy o oszczędzaniu energii nikt nie mówił, nie myślał. Energia była za darmo. Jak powietrze i woda. Dopiero obecnie ma cenę, skoro ma koszty. Natomiast temat OŹE - jedynie elektrownie wodne wtedy były znane. Dzisiaj powoli, b. powoli, te proekologiczne źródła energii nabierają znaczenia. Wymaga tego środowisko naturalne, w którym żyjemy. I kończące sie zasoby paliw kopalnych.
Tak uważam, że kiedy ta pandemia wreszcie się skończy zabierzemy się bardzo poważnie za środowisko, za Klimat.
Rozpisałem się Gratko, a nie chciałem.
Za to mam dla Ciebie "prezencik".
Otóż potrzebne Ci indeksy dolne i górne znajdziesz w "Tablicy znaków". Ja tak robię.
Gdzie: Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Tablica znaków.

I jeszcze, jeżeli chciałabyś łatwo robić zrzuty ekranu, to pod Akcesoria masz "Narzędzie Wycinanie". Fajna sprawa.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
J/S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 06-07-2020 o 17:28.
Odpowiedź z Cytowaniem