Wyświetl Pojedyńczy Post
  #100  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 09:09
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Boza dziecina nie jedna sie narodzila przez te swieta w Polsce i na swiecie ale czy przez to ludzie zyjacy starzy i mlodzi choc "na wlos" sie zmienili ?
NIE !
Stali sie jeszcze bardziej zaciekli przeciwko sobie .

Tu mozna dawac wiele przykladow z calego swiata.

A w Polsce , chociazby na tym forum widzimy,czytamy kto kogo i jak wspiera ,na jakiej plaszczyznie sie porozumiewa .

Jak szanuja sie poszczegolne partie polityczne ,frakcje i odlamy.
Kazdego dnia czytamy "kto komu dokopal" ,jak sie zachowal ,co przez to udowodnil ,wykazujac sile swej woli i wyzszosci.
Dyskutujemy o antypolonizmie,o antysemityzmie (wczesniej) i co z tego wynika ?

Czy te zjawiska znikaja ,czy powody dla ktorych nastepuje co raz to wieksze nasilenie oskarzen ustaja ???
NIE !
Ktos ,cos komus chce udowdnic ,jego racja ma byc gora ,to jego ostatni post ma byc ten,ktory da mu satysfakcje "pojedynku" a nie nigdy przyznanie racji ,bo "ty to jestes ty a ja to jestem ja" .

Wiem,ze wielu po swietach ludzi jest juz zmeczonych dotychczasowym zyciem,wszelkimi utarczakami w zyciu codziennym na takim lub na innym tle ale czy dalej ma to trwac w nieskonczonosc ???

Wszelkie swary i klotnie ustana gdy obie strony konfliktu uderza sie we wlasna piers i przyznadza do popelnianych bledow i to sie udzieli innym az po zakonczenie wojen miedzynarodowych !
Klotnie byly i beda nawet w rodzinie ale miedzynarodami byc nie powinny.
Kazdy narod ma pewne swoje cechy,przywary,zalety ale nie kazdy jest bogaty i silny ,co wcale go nie upowania do dominacji nad innym narodem !

Zyjac wsrod innych narodow dbaj o dobro wszystkich a nie tylko swoje "JA" !!!

Przestajmy sie pysznic tym kim jestesmy i co posiadamy ,nie wywierajmy nacisku na slabszych i biedniejszych .

DAJMY ZYC INNYM !