Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17598  
Nieprzeczytane 24-09-2019, 16:19
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam miłe towarzystwo
U mnie rano było dość chłodno...teraz świeci słońce i jest w miarę ciepło.
Wczoraj zięć kupił bilety do cyrku (drogie jak cho....) i poprosił byśmy poszli ze Stasiem ....dla dziecka była to rozrywka a my pamiętając jakie cyrki były kiedyś aż tak bardzo nie byliśmy zachwyceni.
Pomijam, że nie ma występów zwierząt ale i artystów za wielu nie było...najwięcej czasu zajmowały występy klauna
Małgosiu dla mnie ciśnienie 140 to jest już dość duże ale nie aż takie by korzystać z SOR....od takiego się zaczęło i cały czas szło w górę aż do......230/120 a puls momentami przekraczał 150....nie pomagały tabletki pod język , dopiero zastrzyk unormował ciśnienie , oby na zawsze
Eniu ja babiego lata w lesie nie spotkałam, jeszcze...
Mój małż ma problem i twierdzi , że nie widzi grzybów bo ma za słabe okulary ....a ja twierdzę, że grzybów po prostu nie ma .
Janusz jak dostałeś lek na wszystko to z pewnością będziesz zdrowy....a chodzenie/spacerowanie albo się lubi albo nie.
Ja bardzo lubię chodzić (choć coraz mniej )i wiele osób się dziwi, że do miasta wolę na nogach niż samochodem....jak byłam młoda to chodziłam do pracy i z pracy pieszo pomimo, że jest tramwaj ....(z Karniszewic do PKO) to dla Janusza, on będzie znał odległość
Małgosiu życzę dużo zdrowia dla Twojego męża...będzie miał uraz do szpitali po tym incydencie...
Grażynko mnie podczas wizyty pani profesor powiedziała, że prawdopodobnie musi być koronografia....do domu wyszłam bez koronografii i bez wypisu bo na wyniki badań trzeba dość długo czekać. Nie wiem co powiedzą jak już będą wyniki...
Krysiu zdjęcia super
Właśnie w TV mówią, że największe biuro turystyczne zbankrutowało...Neckermann też bo jest z nim powiązany i bardzo dużo polskich turystów ma problemy.
Pozdrawiam wszystkich
Ula , Marta , Jadzia mirelka


Odpowiedź z Cytowaniem