Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 11-07-2010, 00:25
wedrowiec's Avatar
wedrowiec wedrowiec jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: I tam i tu..
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagienka55
Witam wszystkich serdecznie.Jestem tutaj,,raczkująca,, Pozdrawiam-Jagoda z Sieradza. ur.16.04


Wszystkich pozdrawiam
i Się przedstawiam:

Mę?żczyzna bardziej niż samiec;( coraz więcej czasu pochłania mi golenie).
Wiek? Niezgodny z metrykalnym.
Dylemat być czy mieć rozwiązałem już dawno, na niekorzyść mieć. Niczego nie zabiorę z sobą w ostatnią drogę. A umiera się za friko.
Zabawy w EGO już przerobiłem, ten rodzaj masażu odpuszczam. Taki więcej gawędziarz ludowy:
(chociaż trochę w życiu "umoczyłem". Usposobienie polemiczne, lubię nieagresywnie konfrontować poglądy. Wymiana opinii stymuluje mój proces myślenia.Rajcuje mnie. Bronię swoich racji ale bacznie oceniam poglądy adwersarza.Jak jest lepszy przyznaję.Uczę się ; o wiele za wolno. Od przekonań nie odstępuję!

Plusy Dodatnie: - Ironiczny dystans wobec siebie i świata, bez popadania w cynizm.Pewien rodzaj donkiszoteryjno-harcerskiego nieuleczalnego nawiedzenia na temat: Dobro, Piękno, Mądrość i Prawda.No bo przy czymś trzeba się upierać, choćby do zdechu...Bo inaczej po co żyć?

Plusy Ujemne: - ograniczone zaufanie do bliźniego swego ( do 3-ciej "skuchy"), uczuciowość(nad) podobno inteligentna..

Faza realizacji Planu "B".Ankiety personalnej wypełniać nie zamierzam. Intencje mam czyste!

Pozdrawiam Wszystkich FOROWICZOW
__________________
"Miała być demokracja a tu każdy ma własne zdanie."
---------------------------------------------------
Senior.pl."aktywni w kazdym wieku"... i w kazdym calu
Odpowiedź z Cytowaniem