Wyświetl Pojedyńczy Post
  #448  
Nieprzeczytane 06-03-2015, 15:41
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Szkoda, że ten wątek tak zwolnił... Kilka lat temu, kiedy szukając pewnego utworu muzycznego wyszukiwarka wrzuciła mnie na to forum, zajrzałem także do tego wątku. Bardzo lubię stare zdjęcia, więc była to prawdziwa uczta. Zajrzałem teraz i niewiele z tych zdjęć zostało. Niestety to wina hostingów. Jeszcze raz odwiedziłem te 23 strony i zobaczyłem, że nie ma zdjęć wstawianych na Imageshack i na iv.pl. Zachowało się sporo na TinyPick, ale też nie wszystkie. Tak to jest, że niektóre hostingi, tak jak wszystkoto w życiu, kończą swój żywot. Tak na przykład było z Imagebanana. Ale bardzo dziwię się rodzimej, wciąż aktywnej stronie www.iv.pl, że z jednej strony zachęca do wrzucania zdjęć, a potem tak szybko usuwa je z galerii. Myślę, że najrozsądniejszym sposobem zamieszczania takich zdjęć jest galeria zdjęć na tym forum.

Przy okazji podam namiar na stronę, na którą przedwczoraj trafiłem:
http://blabler.pl/u/Wariag.html
Zdjęcia co prawda nie naszych i nie krewnych, ale miejsca jakby znajome. Szczególnie spodobały mi się: 4 zdjęcie od dołu na stronie 5 i 7 zdjęcie od dołu na stronie 8. Można je powiększyć klikając na nich. Czy mimo to udałoby się identyfikować na nich osoby?

Udanego dnia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem