Wyświetl Pojedyńczy Post
  #87  
Nieprzeczytane 22-07-2009, 22:39
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Matka-jaka będzie twoja? któż to wie w wieku dziecięcym.Powinna być opiekuńcza, kochana i kochająca,taka moja i jedyna. Gorzej, jeżeli się trafi lekkomyślna, egoistyczna,zimna i oschła. Zostawi dzieciątko małe - roczne - u babci - widzi je raz, dwa razy w roku.Dziecko rośnie bez jej miłości, a kiedy ją zobaczy przy okazji odwiedzin-nie zna jej-nie zna jej pocałunków i uścisków.Dopiero kiedy dziecko dorasta, może być przydatne, może w wieku 15 lat iść do pracy, wtedy przypomina sobie, że ma córkę!!! Ma przeciez jeszcze inne dzieci, które tez nie wiedzą że mają siostrę, patrzą na nią wrogo-bo niby dlaczego miałyby ja kochać a choćby tylko lubić? Przecież to jest obcy człowiek!!!!
Nie będę tu opisywać moich /bo to niestety o mnie chodzi/ przeżyć, dość powiedzieć, że mam do rodziców wielki żal, a zwłaszcza do matki.Teraz na stare lata wymaga specjalnych względów, obrażona na cały świat, bo pochowała 3 mężów i została sama.Przeczytałam kiedyś mądre słowa: Z miłością jest tak samo jak z pieniędzmi. Im więcej złożysz ich w b anku, tym więcej procentują.Jak nie złożysz nic, nie masz nic!!!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem