Wyświetl Pojedyńczy Post
  #39  
Nieprzeczytane 03-09-2007, 09:43
Karo1949's Avatar
Karo1949 Karo1949 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 156
Domyślnie

Drogi Zbyszku, zdaję sobie sprawę, że jest Ci trudno pogodzić się z faktem, zaakceptować inność swojego dziecka, jednak twierdze, że nic takiego się nie stało! Pomyśl Zbyszku, ilu rodziców przeżywa stratę dzieci na skutek chorób, wypadków, lub tragedię dzieci które uwikłane są w różne sprawy sprzeczne z prawem! Niejednokrotnie tacy rodzice przeżywają wraz ze swoimi dziećmi, to co się stało jak również muszą sobie poradzić ze wstydem przed otoczeniem ! Ty masz komfortowa sytuację, inność seksualna, to nie tragedia (...) Co należy zrobić w takiej sytuacji - musisz kochać syna takim jakim on jest i powiedzieć mu to, że znaczy on dla Ciebie tyle samo i nie stracił na wartości jako syn i jako człowiek. Nie daj sie ponieść ludzkiej nietolerancji. Na zakończenie chcę Ci powiedzieć, że mam córkę w wieku 24 lat( kończy studia jako dobra studentka uzyskując specjalne stypendium od Ministra Szkolnictwa), która również jest w takim związku z kobietą i dlatego Ciebie dobrze rozumiem. Moja reakcja była podobna, jednak nie walczyłam, zrozumiałam, że w tej walce jestem na przegranej pozycji ( to walka z wiatrakami) nie chcę stracić córki, z którą łączą mnie dobre relacje i muszę Ci dodać, że zaakceptowałam również tą drugą osobę. Oczywiście postąpisz tak jak nakazuje Ci serce, ale zanim to uczynisz, rozważ bardzo dokładnie w Twoim sercu wszystkie "za" i "przeciw". Będziesz z pewnością szczęśliwszym ojcem jeżeli będziesz przynajmniej tolerował zaistniały fakt. Pozdrawiam serdecznie i życzę właściwego wyboru, Zofia
__________________
...a myśli jak zbłąkane ptaki lata...przylatują do moich okien śpiewając,a potem odlatują...
(Złote myśli, Tagore)