Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Nieprzeczytane 18-09-2008, 10:20
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK O to właśnie chodzi

Cytat:
Napisał jakempa
Ja się podpisuję i realizuję to co Jp50, poprostu,''to życie płynie, nie ja'', w moim umyśle nie mam lat, poprostu radość z tego, że jestem wolna od przymusu pójścia do pracy,codziennych obowiązków związanych z dziećmi,widzę piękno przyrody na codzień, oddaję się tym zajęciom, na które wcześniej nie miałam czasu,w lusterko patrzę kiedy chcę zobaczyć fajną, zadbaną ''babkę'', w sercu mam stałą wiosnę, a że jesień się zbliża?W naszym klubie jest wciąż lato, i o to chodzi, / nie umiem jeszcze wkleić słoneczka, ale WAm 50 ślę/
mam identycznie ilości luster w domu nie zmniejszyłam. Człowiek nie akceptujący siebie /z całym dobrodziejstwem inwentarza/ nie jest akceptowany przez innych. Unikam jak ognia ludzi, którzy wiecznie mają skrzywioną minę jakby ktoś ich posmarował pod nosem /domyślacie się czym/, unikam ludzi wiecznie narzekających często bez powodu /a to słońce im za mocno świeci ... albo za słabo świeci/, unikam ludzi "bezinteresownie zawistnych". Szkoda mi czasu na takie kontakty, każdy ma problemy /wiem coś o tym/ale to nie znaczy że trzeba zatruwać życie sobie i innym.
Odpowiedź z Cytowaniem