Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20014  
Nieprzeczytane 03-01-2012, 18:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA[QUOTE
]Zapas cierpliwości się wyczerpał. Oceniam i oceniać będę zgodnie ze wskazówkami zegara.
Jak prezes. On też jeszcze nie wstanie i już ....niecierpliwy
Cytat:
Akurat.
Myślałam, że to dla Ciebie jasne.
Teraz TAK
Cytat:
Powiem tak: jeśli premier tkwić będzie w tej "bezczynności" i niemocy, to przyłożysz do tego rękę.
Jeśli to nawet dwie.
Cytat:
Nie ma gorszej ekipy nad grupę potakiwaczy i wiecznych obrońców. To już przerabialiśmy, nie? niejako na własnej skórze.
Jarosław!Jarosław! Polskę zbaw!!!!
Cytat:
Od początku i tak będzie.
Przecie sama nie wierzysz w to co piszesz. jadwinia o prezesie też tak mówi
Cytat:
No widzisz, Ty jesteś z tej bardzo wysokiej półki intelektualnej, ale niekoniecznie kulturalnej, bo wtedy nie napisałbyś tego, co wyżej.
Trudno! Skoro obiekt naraża poczucie mojej estetyki na niesmak poranny, to trza "gwałt gwałtem odciskać" żeby prawda mogła nas wyzwolić.
Cytat:
Już Ci kiedyś mówiłam, że dla ugłaskanych wywiadów, nieagresywnych, są inne stacje.
A ja już odpowiadałem, że oprócz dworskich są jeszcze głupie i to jest ten przypadek. Ale to już sama musisz rozstrzygnąć czy istotne jest to co minister ma do powiedzenia, czy popisy na czas serwowane przez zmietloną "gwiazdę' wywiadu.
Cytat:
O filozofa się nie martw, wielokrotnie nieźle sobie radził, radzi i radzić będzie.
pewnie, że sobie poradzi. W razie co jakimś "ku.estwem" sypnie i będzie po sprawie.
Cytat:
Prezes wie, że nie da rady, że da się sprowokować jak kiedyś brat jego i dlatego Moniki unika jak ognia.
Nie jestem fanem prezesa, ale radzilbym wspomnieć w jakim stanie psychicznym zakończył wywiad z nim Lis. Sobieniowskiego[?] sprowadził brutalnie do niemieckiego parteru to i Moni wręczyłby mietłę w swoim stylu i pokazał gdzie jej miejsce Już jej raz numer wyciął, kiedy po trzech minutach spojrzał na zegarek i powiedział że sie spieszy i olał ją w swoim stylu.
Cytat:
Wygląd Ci przeszkadza? a ja się skupiam nie na obrazkach, a na słowie.
W tym przypadku i jedno i drugie. Ale jak powiadam....de itd. przymusu nielubienia nie ma.
Cytat:
Muszę ZETce podpowiedzieć, żeby wizję wyłączyła, bo Pluto - esteta - zniesmaczony jakiś i apetyt traci
.
Się pewnie spóźniłaś. Ale jak spojrzysz na komentarze pod.. to zapewne stwierdzisz, że nie jestem odosobniony.
Cytat:
Seksista z Ciebie... chyba.
Czyżbyś grabki zgubiła i łopatkę, że jak tonący brzydko się chwytasz? A z resztą mogę być...ale to nie wymyślam kawały o blondynkach. To ŻYCIE!!!!!!!!!!!!
Albo matka NATURA tak to urządziła
Odpowiedź z Cytowaniem