Wyświetl Pojedyńczy Post
  #261  
Nieprzeczytane 11-12-2018, 17:48
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 644
Domyślnie

Lilu zgadzam się z tobą że do jakiejś grupy spraw w ramach danego Kodeksu Prawnego nie potrzeba tworzyć specjalizacji bo pokrzywdzony ma drogę odwoławczą i w terminie musi złożyć pozew.Należało by się zastanowić czy pieniactwem powinny zajmować się sądy czy nie ma innych szybszych rozwiązań i czy prawo nie jest za bardzo represyjne .
Co do sądów gospodarczych uważam że sędzia powinien mieć ukończoną ekonomię bo orzekać jest trudno bez jej znajomości a i też praktyka jest wymagana.To że nie ma szybkich decyzji odczuwają ci co pracują mają firmy i przyjdzie im dochodzić swoich spraw w sądzie.Niektórzy bankrutują ,temat rzeka od 1989r.

Lilu moja przygoda z .Nowoczesną się skończyła dzięki Schetynie i jego możnowładczych posunięciom mającym na celu konsumpcję koalicjanta ,by mieć dużo posłów na papierze.Lepiej to wszystko zakończyć niż być uczestnikiem parti kanapowej .
Jak się wejdzie do internetu i przeczyta co to za orzeł ten Schetyna to spokojnie można otworzyć okno i daleko nie poleci.To że zaliczył kilka partii to i dobrze bo ma pojęcie o pracy partyjnej .W pracy na stanowiskach gospodarczych po roku pracy dymisja i kopnięty na wyższe stanowisko mało decyzyjne. Zapomniałem ,był właścicielem Klubu Koszykarskiego prawdopodobnie kupionego za oszczędności znalezione w śwince dziecka "
Mogę spokojnie życzyć takiemu orłowi powodzenia w jego przeświadczeniu że można żyć spokojnie zaciągając kolejne kredyty , z tego bagna w którym spokojnie tkwimy nas nie wyciągnie.Elektorat nie czyta programu oni oglądają show i złotoustych.
Odpowiedź z Cytowaniem