Wątek: W jak wnętrza
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 01-10-2007, 22:45
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Dzieki, tez ja lubie..
Mam nowe pytanie dla ciebie.. W Polsce mam stare meble odziedziczone po rodzicach.. Niektore sa antyczne i z tym nie mam problemu ale niektore sa po prostu stare .. np tapicerka w salonie jest cala do wyrzucenia.. Wspominals o odnawianiu mebli.. A co z tapicerka?? Kanapa i fotele maja ladny ksztalt linearny , klasyczny i sa bardzo wygodne.. widzialam niektore tapczany i fotele pozal sie Boze za wielkie pieniadze. Ja tam bede najwyzej raz do roku w wakacje.. Tapicer tez mi niezle zaspiewal a materialy okryciowe( bylam tylko w jednym sklepie) byly bardzo drogie Minimum 80 zl za m Kw.. i zebym byla nimi zachwycona to nie powiem... Po mojej mamie odziedziczylam milosc do pieknych tekstylii.. Kilka ich zostalo ale nie dostatecznie duzo aby pokryc salon ktory na dodatek jest obity z tylu tez..
Witaj Słowiczku. Na wstępie przepraszam Wszystkich, ze mało mnie na internecie ale u nas zbiorowa histeria we wsi bo zmarło dziecko na sepse i biegam, badam i mam cykora. Tyle względem wyjaśnienia.
Co do obić, to przykro mi ale to i tak taniocha te 80 zł. Te dobre materiały są nieco droższe. Ale jak dobrze pokombinujesz to znajdziesz na allego taniej i jakie chcesz. Mozesz spróbwać tapicerowac samodzielnie. Podglądnąć jak to jest zrobione i probować ale gwarancji nie dam za to nie zaszkodzi bo czasem cos co wyglada na trudne jest proste. Taker(zszywacz) jest do kupienia w kazdym markecie, nie raz mi życie uratował. Jak masz zdjęcie tego cuda to podeślij, popytam czy da sie samodzielnie a jak nie to sie dowiem co trzeba i zaraz Ci dam znać, i co do materiałów też popukam gdzie sie da ale bez zdjęcia bedzie mi trudno i wymiary potrzebne żeby wiedziec ile na to materiału potrzeba i co za tym idzie jaka bedzie cena.
Odpowiedź z Cytowaniem