Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2030  
Nieprzeczytane 29-05-2015, 10:45
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Odnoszę wrażenie , że nie masz skrzynki pocztowej bo ja muszę codziennie wyrzucać z pół kilograma niechcianych reklam.
Jak chcę coś kupić, wystarczy internet lub katalog. Poza tym to Ty i Ja a nie firma płaci za te zbędne ulotki. Nawet nie wiesz jak pracują firmy reklamowe i za czyje i jakie pieniądze. Ja pracowałem w takich firmach i wiem, na co idą pieniądze. Szczególnie w tych powiązanych z TVN.
Co do pracy, to nie zgadzam się, że musimy pracować więcej niż inni. My już pracujemy więcej niż inni, ale ta praca jest bezużyteczna, bezsensowna a wręcz głupia. Na prawdę musiałbym napisać tu książkę aby to udowodnić, tylko to nie ma sensu. Tego nikt nie zmieni w obecnej sytuacji a ja stracę swój czas. Przecież od Ciebie i ode mnie są "mądrzejsi". My możemy sobie tu popisać na wątku. I nic z tego nie wyniknie. Trzeba od nowa wychować społeczeństwo na innych zasadach ekonomicznych i przeszkolonych kadrach pod właściwym kątem a nie jak nosić krawat, czy jak będąc głupim sprzedać się pracodawcy. Ja to wszystko przerabiałem. Racjonalność, racjonalność i racjonalniość a nie "gospodarka głupcze" bo to doprowadziło świat do bezsensownych działań. Oczywiście pewna grupa na tym zyskuje i utrzymuje ten stan nazywając reformatorów oszołomami, głupcami, prymitywami itd itd. I od niej powinniśmy się wyzwolić.
Odpowiedź z Cytowaniem