Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 14:40
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaKoss
Basiu, nie jestem już młodą dziewczyną - napisałam, że swoje lata już mam... To, co pokazałaś na zdjęciu, to nie jest drobna zmiana dla poprawy wyglądu, lecz głupota. Powiem Wam może o jaki zabieg mi chodzi - może choć trochę zmienicie podejście. Słyszałam bardzo dużo (i widziałam) o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej pod skórę twarzy, rąk, czy też dekoltu. Efekt jest taki, że skóra wygląda młodziej, jest nawilżona, nie taka sucha i zniszczona, jak w pewnym wieku zaczyna się robić Moim zdaniem jest to świetna metoda - w końcu to Twój własny tłuszcz Co do powiększania piersi, czy innych operacji, ja uważam, że nie ma w tym nic złego, POD WARUNKIEM, że się nie przesadzi... Wszystko jest dla ludzi, ale są granice. Nie zgodzicie się ze mną?

Mario, fotke umiescilam zbyt przesadna -wiem o tym.
Znalazlam cos takiego w internecie:

http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslug...a-dekolt-biust

Powierzchniowe mikrowstrzyknięcia kwasu hialuronowego do skóry właściwej umożliwiają ponowne jej głębokie nawilżenie. Odżywiona i zregenerowana skóra właściwa odzyskuje blask, napięcie i elastyczność, a Ty odzyskujesz promienną cerę z czasów swojej młodości.


Główne korzyści Mesolisu to fakt, iż produkt ten jest uzyskany z naturalnie występującej substancji, doskonale biozgodnej i całkowicie biodegradowalnej, dlatego nie są wymagane wcześniejsze testy biozgodności. Wysoce oczyszczony kwas hialuronowy znacznie zmniejsza ryzyko objawów ubocznych.
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem