Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 18-02-2017, 20:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ażka
Niestety, uważam,że nie ma mężczyzn, którym zależałoby tylko na przyjaźni... Próbowałam... Ale wszyscy /wdowcy/ na mojej drodze szukają kobiety do łóżka przede wszystkim. Może to za mocne słowa, ale oni oni nagle po utracie żony chcą wszystkiego od innej. Pojęcie "biały układ" nie istnieje. A ja tak chciałabym mieć tylko przyjaciela i nie mieszać do przyjaźni spania. Moglibyśmy przecież być dla siebie całym światem, ale czy łóżko jest takie ważne dla mężczyzn? Oczywiście, spotykają się, zachwycają nami, prawią komplementy, ale drugie, trzecie /nieraz pierwsze/ spotkanie to ich pragnienie relacji intymnej. Czy tylko ja jestem inna i oczekuję nie tego?

Ze zwiazkiem dwojga ludzi jest jak z walizka – co do niej wlozycie,to i wyjmiecie. Jezeli komus odpowiada tylko i wylacznie uklad przyjacielski, trzeba z gory ustalic zasady jego funkcjonowania. Bez emocji przekalkulowac wszystkie “za” i “przeciw”, by “byc” razem, cos jak w spolce z ograniczona odpowiedzialnoscia. To wygodne podejscie dla osob, ktore nie uwazaja seksu za najwazniejsza strefe zycia.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem