Wątek: menopauza
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #27  
Nieprzeczytane 08-04-2007, 13:58
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobieta
ach te kłopoty ze spaniem.Niestety ja nic nie biore ochronnego czy wspomagającego trudny czas,bo inne choróbska to wykluczają.Mam tylko zalecone zero stresu,ale jak to zrobic???? moze ktoś zna recepte na zycie bez stresu.???
jestesmy chyba imienniczkami/tak sie doczytalam/ja tez nie biore zadnych srodkow na menopalze wiecej przeciwskazan niz pozytku.na kllopoty ze spaniem oisalam juz w innym watku najlepsze robotki ilekka ksiazka-tzw.goma do zucia wszelkie harlekiny romansidla historyczne,i bardzo duzo spaceru.jak weszlam w okres menopalzy wazylam/8 lat temu/123kg.dzis juz ponizej 90.conajmniej raz w tygodniu ide odwiedzic kolezanke ktora mieszka 7 km odemnie wracam tez na piechote ,chodze co kwartal na gimnastyke kontrolowana/ze wzgledu na przepukline kregoslupa/i uwierz czuje sie lepiej niz 10 lat temu.a na stres mam takie powiedzenie:nigdy nie jest tek zle zeby nie moglo byc gorzej ale nigdy nie jest tak zeby nie moglo byc lepiej!a poza ty szczescie jest slepe i nie wie czy sie smiejemy z niego czy do niego-wiec sadzi ze do niego ipcha sie do nas,
Odpowiedź z Cytowaniem