Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 27-01-2009, 11:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Moi bliscy ginęli w Oświęcimiu i Jasieniu. Nikt nie zginął w Katyniu, ani w Lwowie. Czy w związku z tym miałabym krzyczeć: "Dosyć o Katyniu". "Szkoda kasy". Nie , nigdy!
Bo tu nie chodzi o miejsce, ale o przesłanie, by człowiek człowiekowi nigdy więcej nie zgotował takiego losu.

Mam pytanie : ktoś zakrzyknął ''dosyć o Oświęcimiu '' ? Nie nadinterpretacja to jest ?
Ale 100 milionów euro włożonych w baraki ,to przepraszam ,DLA MNIE I TYLKO DLA MNIE NIE MA SENSU.

Tym bardziej ,że przyjeżdżają prawie wyłącznie Żydzi.I teraz proszę zapytać się jakiegoś oświęcimiaka ,czy chociaż jeden z tych tysięcy przyjeżdżających napije się jedynie kawy w Oświęcimiu.Nie.Bo dla nich całe miasto jest kirkutem,a na kirkucie się nie jada.Czyli miasto nie ma ani złotówki.

Dalsze ładowanie kasy w obóz przez rząd polski ,jeszcze pogłębia opinię o ''polskim obozie koncentracyjnym ''.
Powtarzam : Niemcy i Izrael mają pieniądze.Polska ma tyle biedy jeszcze ,a także ruin do odbudowania,że może starczy łożenia ?
Jeżeli jeden potwór wybudował na naszych ziemiach obóz,to mamy obowiązek go utrzymywać dożywotnio ? To powiedzmy Rosji ,aby utrzymywała łagry ,gdzie zginęły setki tysięcy Polaków.Pukną się w głowę.Naszą.