Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 05-09-2011, 23:05
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

W poprzednim watku Jarosław napisał" Powiem wyraźniej bo nic nie kumasz. To byli ludzie którzy w tamtym okresie próbowali najpierw mnie kupić a jak się nie udało to chcieli mnie zgnoić. Wyszło na to, że teraz przychodzą po kromkę chleba. Jak radzisz dać bliźniemu po katolicku czy odpłacić jak na to zasłużyli po ateistycznemu Może tak doświadczona osoba da dobra radę.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze cieplej "
Zeby nie było ,ze nie kumam.Kumam i to doskonale,po prostu
ja byłam w odwrotnej sytuacji.Ciagle ktos mi dokuczał,że jestem niewierząca,w trudnych czasach wszyscy stali w kolejce po dary przy kosciołach a ja musiałam sobie radzic i tak jest do dzisiaj.Ale nie mam do nikogo pretensji,pomagam kazdemu i temu wierzącemu,innowiercy czy ateiście, po prostu człowiekowi
Pytasz czy dać bliżniemu po katolicku czy po ateistycznemu.Dla mnie naprawdę nie ma różnicy dla mnie liczy się c z ł o w i e k i to tyle, a moze aż tyle.Jak widać są ludzie i "te drugie",mam nadzieję,ze ani Ty a ja do tych drugich nie należymy.Spokojnej nocy zyczę.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem