Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2203  
Nieprzeczytane 02-06-2010, 23:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
I jak tam po konsumpcji? żyw i zdrów jeszcze?
Jakos tam jeszcze zipie i nie takie gaworzenia sa w stanie mnie uszkodzic na zdrowiu
Cytat:
Otóż poudaję sobie Greka i z mojego oglądu usznego wystąpień pary owej wynika to mianowicie, że:
- IV RP będzie, a jakże, tylko na użytek kampanii się jej nie numeruje
- z Rosją, czyt. Putinem i icnnim prezydentem zadawać się nie można, ale z ludem rosyjskim - jak najbardziej, bo ci pierwsi kiedyś się wzajemnie pozagryzają, a lud rosyjski przetrwa
- należy też wykorzystać potencjał polski, tylko zapomniałam już jaki i do czego, ale to nie szkodzi, w wielokropek można wpisać cokolwiek

To ja poudaje drugiego i powiem tak: Rosjanie wybieraja swoje wladze w/g regul mniej-wiecej demokratycznych[z lekkim odchylem na "mniej", ale jednak] i teraz wyobraz sobie, ze Kaczynski jako prezydent[tfu! na psa urok!] bedzie sie podobnie zachowywal i slal manifesty do ludu Rosji pokazujac gdzie ma ruskie wladze panstwowe. Ja wiem jedno. gdyby tak sie dzialo w kierunku odwrotnym, to bym sie zdenerwowal. To wlasnie idealnie pokazuje gdzie Kaczynski ma zdrowy rozsadek o ktorym z Jadwinia mamrotal.
Cytat:
A nad spocikiem się nie spociłeś? krótki był i raczej nieobciążający intelektualnie.
To czym bylo sie spocic?
Cytat:
Bartek mnie jedynie zmartwił w herbie niejako, bo próchno się z niego sypie, co uważam za niedobry symbol.
Jakiegoś dębu młodszego o zdrowszym korzeniu czy rdzeniu nie było?
Polu! Ktore mialas na mysli uzywajac "próchno się .... sypie"?
Kowal dosc zwawo sie ruszal, choc blaznowal jak uczniak przedgimnazjalny, kiedy chce sie popisac przed starszyzna.
A "korzen"??? ...... jest takie powiedzonko o debie i "korzeniu", ale malo cenzuralne, wiec zostanmy przy herbie i prochnie. Tak bedzie lepiej i cenzor nie bedzie musial uzywac nozyczek
Odpowiedź z Cytowaniem