Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118457  
Nieprzeczytane 21-04-2024, 20:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 261
Domyślnie

Dobry wieczór .
Jestem zła ale musiałam zajrzeć .
Ninko , u nas mówi się inaczej - skoro przetrzymałeś zimę to musisz dotrwać do następnej . Ponoć zimy właśnie są najgorsze a potem jest lepiej gdy wszystko budzi się do życia
, człowiek również .
Beniu , rozumiem Cię jak nikt , nie dziwię się , że obawiasz się takiej wizyty ale zobaczysz - będzie dobrze . Mnie onkolog nie chce już widzieć na oczy nawet , zostaje tylko neurolog i kontrolne badania a te robiłam dawno ...i nie wiem co się dzieje w tej mojej głowie .
Może i nie chcę wiedzieć ? Ale Ty moja droga , daj znać , będę czekać , ok ?
Nasza Iza dziś spędza czas z kulturą i imprezowo
i tak trzymaj kochana , co złapiesz to Twoje .
Zosiu , żartowałam tylko więc nie gniewaj się odnośnie tego , że mylisz imiona , chciałam troszkę rozładować atmosferę .
Gienku , miło , że tak fajnie spędziłeś ten czas i rób tak częściej .
Aha , Nineczko , widzisz ? Jednak miałaś dziś rodzinkę przy sobie i to mnie cieszy . Nie wiem co mnie czeka kiedyś ale tak być powinno - dzieci i wnuki nie powinne zostawiać starszej osoby na zatracenie bo to oznaczałoby zupełny brak sumienia nawet jeśli ktoś wcześniej popełniał jakieś błędy . Takie jest moje zdanie... Znam to dobrze bo w mojej rodzinie były takie przypadki .
Ale już nie psuję humoru nikomu , życzę kochani spokojnej nocki i do jutra . Buziaczki
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem