Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 14-03-2016, 17:43
~gość: 89.70.240.xxx's Avatar
~gość: 89.70.240.xxx
 
Posty: n/a
Post

@Babciela - ostatnio znalazłam - właśnie w Klinice Anna Pikura - zabieg medycyny estetycznej polegający na wstrzyknięciu kolagenu w skórę. Zabieg jest przeciwzmarszczkowy, rewitalizujący i odmładzający - i jest on dużo bezpieczniejszy i bardziej naturalny dla skóry niż wstrzykiwanie botoksu czy kwasu hialuronowego. Szybko zapisałam się na zabieg i muszę powiedzieć, że po miesiącu widzę niesamowite efekty. Skutków ubocznych - oprócz standardowego zasinienia w miejscu wkłucia nie miałam żadnych, a skóra twarzy wygląda znakomicie - dużo młodziej! Zmarszczki się ładnie wypełniły, kolor skóry jest jednolity, skóra jest dobrze nawilżona i sprężysta a wiem, że zabieg jest efektywny na długo. Lekarz tłumaczył mi, że kolagen zmusza specjalne komórki w skórze do samoistnego tworzenia własnego kolagenu - więc efekt będzie widoczny bardzo długo a twarz jest naprawdę zrewitalizowana i świeża. Oczywiście, wcześniej wstrzykiwałam kwas hialuronowy - on bardzo dobrze nawilża skórę - jednak w porównaniu z kolagenem wychodzi trochę słabiej. Mam wrażenie, że moja skóra woli kolagen Po wizycie kupiłam też kolagen w słoiczku i smaruję się nim codziennie. Zobaczę, czy efekty będą trwały tak długo jak obiecuje lekarz w Klinice.
Odpowiedź z Cytowaniem