Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18813  
Nieprzeczytane 04-07-2022, 22:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 749
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bachorek


Wieczór to pora spokoju,rozważań i marzeń
które każdy powinien mieć i pielęgnować.

Ciekawy jestem czy wszyscy mają jednakowy
program na wieczór. Chodzi mi oczywiście
o bractwo forumowe.
Czy to jest kolacja,łazienka, tabletki i spanko
bez snów ...a może trochę fantazji aby sny były
kolorowe i bajkowe...?
🌎🌟🌜
Czy mogę wsiąść do pociągu? Nie do byle jakiego, ale właśnie tego, pełnego serdeczności i ciekawych myśli. Kawał czasu wałęsam się po forum, a dopiero dzisiaj trafiłam tutaj.
Lubię wieczór, kiedy "wszystkie dzienne sprawy" są zakończone i przychodzi czas podsumowania minionego dnia, co akurat u mnie zwykle wypada korzystnie, bo plany dotyczą tego, co chcę robić. Gorzej z marzeniami... Kiedyś potrafiłam marzyć. Wymyślałam niesamowite wprost historie ze wszystkimi szczegółami scenografii, wystarczające na pełnometrażowy film, a może i na serial. Bywałam marynarzem, lekarzem, primabaleriną i wieloma innymi postaciami. Całe życie miałam kłopoty z zasypianiem, więc czasu na te myślenia mi nie brakowało. Marzenia jednak nie przemieniały się w sny, budziłam się nie pamiętając nic, co zresztą trwa do dzisiaj. A marzyć przestałam, i nie potrafię uzmysłowić sobie, w którym momencie życia, i żałuję, że przestałam.
To by było tyle na pierwszy raz. Teraz ciąg dalszy wieczornego programu - wypuścić kota, łazienka, łóżko i książka. Może wezmę tabletkę, bo po południu zapadłam w 3- godzinną drzemkę.
Dobranoc!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem