Wyświetl Pojedyńczy Post
  #36  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 12:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał elusia
Witam wszystkich.Jestem nowa,więc wypada sie przedstawić.Jestem z Gdańska,nazywam się Elżbieta. Mam 59 lat.Cóż świat zawalił mi się 27 maja.Zostałam wdową.Nie mam obowiązkow,jestem sama.Czy ktoś z Was zna to uczucie?????????Jestem zabezpieczona finansowo,ale co dalej?Jestem tego samego zdania co Basia.My Polacy nie umiemy się cieszyć,pozatym jest w każdym z nas trochę zazdrości.Byłam na zachodzie i widziałm jak tam sie ludzie zachowują.W ludziach w podeszłym wieku jest dużo radości i chęci korzystania z życia,a nie ciagłego narzekania na wszystko.W tej chwili naj bardziej brak mi bliskiej osoby,ale nie mogę się poddać.Dopóki mi zdrowie dopisuje muszę cieszyć sie tym co mam.Teraz jest mi bardzo trudno.
Elusiu, wiem że jest Ci bardzo ciężko ale na szczęście czas leczy rany. Postaraj się w miarę możliwości żyć aktywnie, wychodzić do ludzi, może jakiś wyjazd dobrze by Ci zrobił?
Niełatwo jest w takiej sytuacji dawać "dobre rady" ale postaraj się udzielać w klubiku my ze wszystkich sił będziemy starały się umilić Tobie życie. Pamiętaj, jesteś w gronie życzliwych Ci osób. Pozdrawiam cieplutko, postaraj się trzymać "głowę do góry".
http://img243.imageshack.us/img243/5...iaty125aj8.gif
Shot at 2007-07-02
Odpowiedź z Cytowaniem