Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Nieprzeczytane 25-05-2010, 22:17
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Tar-ninko musimy odmłodnieć. Inaczej lato nie będzie gorące i pachnące tęsknotami wieczornymi. Basia1247 już nam piękny wzór urody kobiecej dała. Chyba nie dużo nam brakuje do jej ideału. Basia to tylko kozaczki musi zakupić, ja troszkę więcej kosmetyków użyć plus buciki, kabaretki i już jak na jej obrazku będę. Róże na tle ciekawych, geometrycznych form straciły tę swoją posępną królewskość i mnie bardziej się podobają. Śliczne i swojskie. Ajaks tulipan jak wesoły okrzyk na tle tej zieleni. Kontrastujący kolor płatków wcale nie tworzy odrębnej struktury. Jego indywidualność widać dopiero po zwróceniu uwagi na całość. A za bzy to już nie rączki, ale stópki warto wycałować. Poruszałam stroną i same zobaczcie. Te ramki z kwiatami ruszają się. Złudzenie optyczne świetne. Emerytko krajobraz z rzeką wśród drzew daje nam przedsmak przygody, odkrywania nieznanych zakątków. Optymistycznie patrzysz w przyszłość i lato widzisz urodzajne. Cóż jeśli dziewczyna z kwiatami we włosach jest wiosną to owoców będzie w bród. Gagako zdrowiej szybciutko. Artystyczny talent cię nie opuszcza mimo choroby. Zadomowił się u ciebie i już. Kwiateczki zachwycają. Michaś coraz to nowe zdobywa umiejętności, a babcia wprowadza go w miejsca czarowne. Pomysłowo dobierasz zdjęcia do poszczególnych scenek. Brawo.Mamusia na tle pięknej przyrody pełna zadumy. Kris dama chyba chce z naturą się połączyć i odzienie zdejmuje. A z wdziękiem to robi, więc popatrzeć miło. A co do zguby - tak się domyślałam, że podziękowania uciekły. No, skromność nie bardzo mi tu wyszła. Jest obraz o podglądaniu Zuzanny przez starców, a my tu możemy staruszka obejrzeć w wannie. Bardzo nastrojowe są te dziewczyny. Udało ci się uzyskać klimat niepokoju i zadumy nad życiem, a właściwie nad jego pułapkami. Tar-ninko wiersz Maluny smutny jak najczarniejsza noc. Jest w nim wszechogarniająca samotność przeciw, której mocno protestujemy, ale często to jedyna towarzyszka. W twoim graficznym zapisie emocji jest żałość, protest i niepewność. To samo można wyrazić słowami ,obrazem i stworzyć piękne dzieła. Basiu73 do święta matki twoje pastele idealnie pasują. Dają spokój i wyciszenie. Sireno prześliczny wazon na wiosenne kwiaty. Alicjo211046 przed jutrzejszym świętem te radosne, pewne siebie panie są jak apel o dostrzeganie w matkach ich kobiecości. Oliwko masz rację najlepsza mama na świecie ma poczucie humoru. Tzn. bez humoru nie można być najlepszą.Roniu psi piknik świetny.