Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2011, 21:39
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewikomega
Wasza opinia użytkownicy forum, oraz opinia Gości będzie dla mnie mile widziana.
Ewo, od ponad dwóch miesięcy robię zakupy spożywcze w necie.
Zaczęłam od rzeczy ciężkich i takich, których byłam pewna (woda mineralna, mleko w kartonach, karma dla zwierząt itp.).
Sytuacja na rynku netowym jest dziwna. Właśnie niedawno poruszała ten temat radiowa trójka, podobno jest nadzieja, że się zmieni. Duże sieci przegapiły net i teraz zdały sobie sprawę, że trzeba to nadrobić. Jeśli wejdą (na razie widzę tylko jedną) - na pewno ceny polecą w dół i zacznie się walka konkurencyjna.
Dziwność polega m.in. na tym, że większość sklepów nie ma własnego transportu, korzysta z dostawców wynajmowanych, a to podraża bardzo koszt.
Znalazłam jednak sklep, który dostarcza towar własnym transportem i stosuje zróżnicowaną opłatę w zależności od kosztu zamówienia. Im więcej kupię - tym mniej płacę. A jeśli rachunek przekracza kwotę 150 PLN - dostawa jest gratis.
Poza tym kurier ma przy sobie terminal i mogę płacić kartą, co jest bardzo wygodne. Są rzetelni, dotrzymują terminów i działają szybko. od zamówienia do towaru w mojej kuchni mija max. doba. Szybko reagują na uwagi klienta, co mi się bardzo podoba.
Jeszcze jedna uwaga - ceny w spożywczych sklepach internetowych są wyższe od cen normalnosklepowych.
Sklep, w którym kupuję, stosuje jednak rabaty. Niewielkie, 5, 8%. Ale zawsze to coś
Jedno wiem, koniec z taszczeniem ciężarów do domu
Odpowiedź z Cytowaniem