Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 09-01-2012, 20:20
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Pytam....dlaczego ??


Pytam dlaczego w 2012 roku wchodzimy w okres paranoi i absurdu w naszym kochanym Kraju.
Istnieje tyle problemów,które proszą się o rzetelne wyjaśnienie potomnym i najbliższym.
Ja mam już 80 lat.Nie jedno przeżyłem tak w latach dziecinnych jak w dalszym życiu. Do 13 roku życia z rodzicami mieszkałem we Lwowie gdzie 3 zawieruchy wojenne w tym mieście odbiło piętno na moim dziecięcym życiu.Byli Bolszewicy.Niemcy i ponownie Bolszewicy. Rodzice pracowali.....a ja jako wyrośnięte dziecko na własne oczy widziałem okruciństwa NKWD i Ukraińców
w służbie Niemców.Widzałem egzekucje i mordy Polaków w więzieniu na Brygidkach przez NKWD (jako dziecko) i wiele innych. To musiało odbić się w mojej psychice do dzisiaj.Tak było niestety. Była wojna,przesiedlenie ze Lwowa na G.Śląsk i wiele innych życiowych zdarzeń.
Jest mi bardzo przykro,że nasze Władze Państwowe (Racja Stanu) zapomniała o " Obrońcach Lwowa" gdzie mój ojciec z bratem walczyli o Lwów.Obecnie na Apelach Poległych 11 Listopada nic nie wspominają o tych
"Lwowskich Dzieciach" .Wspominają poległych z całego świata a o Lwowie nic. Wstyd.......
Jest mi wstyd za "ludzi z PIS-u" gdzie Owsiak pomaga chorym dzieciom.Już 20 lat to czyni i jest bardzo dobrze. Jak rządził PIS to o Owsiaku było cicho.Był chwalony i było dobrze a teraz Owsiak jest "złodziejem" Ci ludzie sami sobie "strzelają w kolano" Ludzie sami stwierdzą,że ta Formacja jest jest szkodliwa bo....walczy o to aby jątrzyć i siać nienawiść....
Owsiak nie jest święty....ale są osoby,którzy dzięki jego pracy żyją i mają się dobrze..Nie ważne jak i kto ważne,że tysiące dzieci żyje dzięki Owsiakowi. Obecnie pan Brudziński i Wojciechowski pokazalli swe "nienawistne oblicza" gdzie walą z grubej rury. Owsiak jest....( niepotrzebne.
skreślić)....Czy to jest normalne...Pytam Was wszystkich i proszę o samoocenę tej Formacji..
__________________
zdzislaw1