Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 20-10-2015, 20:10
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

A tu szczera wypowiedz, kogos kto mieszka w jednej z najbardziej zaludnionych przez muzulmanow - slynnej paryskiej 93 (St Denis). Nawet policja tam nie wchodzi - boja sie postawic noge w tym syfie.

Bez zartow, zupelnie powaznie...nie oszukujmy sie wzajemnie.
Nasze "przyszle obrazki". Ponizsza wypowiedz nie ma nic wspolnego z rasizmem. Jest z cyklu "samo zycie".

Naturalnie sa wyjatki od reguly, ale jest ich malo. U nas w Polsce tez mamy flejtuchow i brudasow...i nie tylko wsrod ludzi biednych lub malo wyksztalconych.

Cytat:
mieszkam w tym samym departamencie (93), do tego placu z szaszlykami i pieczona kukurydza mam z 2-3 km, także mam wyrobiona opinie na temat dotyczących tzw."ciezkich losow imigrantow". Proszę się przyjrzeć w filmie jak wygląda mieszkanie, stroj i obyczaje tych kobiet, które po krótkiej rozmowie mowia ze zachowują się jak Europejczycy.Moim zdaniem to sa ludzie NIEREFORMOWALNI .Mieszkania nawet po krótkim użytkowaniu wymagają remontu, klatki schodowe non stop sa malowane i odnawiane, zjedza ciastko czy batonik i papierek leci na ziemie. Robia syf i hałas. Z telefonem przy uchu przejść się nie da bo wyrwa z reki. Podatkow nie placa ( z racji posiadania dużej ilości dzieci), do pracy nie pojda (bo to takie nienaturalne), socjale biora( bo to naturalne). Szpital (w rep Delafontaine) gwarantuje darmowa rekonstrukcje narzadow płciowych w ramach praw człowieka, samo obrzezanie nie jest elementem wiary tylko zwyczaju(w koranie czy Bibli nie ma o tym wzmianki). Francuzi dla przykadu ceniąc sobie lad i porządek wyprowadzają się z okolic, decydując się na co raz mniejsza liczbe dzieci, a jak przyjdzie miesiąc wrzesień to bula podatki na to żeby taka kobieta miała zoperowana cipke albo brala social na kolejne dziecko. Dlatego nie jest mi szkoda ani tych kobiet, sory

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,t...5cbb&_ticrsn=3
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem