Wyświetl Pojedyńczy Post
  #55  
Nieprzeczytane 28-03-2008, 01:10
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Na Allegro kupuję wszystko

Cytat:
Napisał jp50
Właśnie dziś za namową córki też zdecydowałam sie po raz pierwszy, na zakup na Allegro. Mam pewne obawy czy aby torebka którą wybrałam będzie w rzeczywistości taka jak na zdjęciu, no i czy wogóle ją otrzymam. Ale kiedyś trzeba zacząc, tym bardziej, że taka sama jak na zdjęciu w sklepie kosztuje dużo drożej. Już sobie obiecałam, że jak ta transakcja zakończy się pomyślnie to moim następnym zakupem będą buty wiosenne, ale też mam obawy czy jak będą za ciasne lub za duże to czy dokonają zamiany.
Może ktoś z Was już kupował obuwie na Allegro i może mi udzielić jakiejś rady, byłabym bardzo wdzięczna.
kupuj od sprzedawców, którzy nie mają negatywów i nie wymagają tylko i wyłącznie przedpłaty za towar. Lepiej jest zapłacić za zakup przy odbiorze. Kupując buty patrz dokładnie na opis, musisz znać dokładnie długość swojej stopy, tęgość. Buty i nie tylko buty w razie nieprawidłowego doboru u większości sprzeawców można wymienić. Kupuj u sprzedawców, którzy dają gwarancję na obuwie. Będzie dobrze, życzę powodzenia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem