Wątek: zdrowie seniora
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 16-10-2006, 19:08
aga aga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Posty: 2
Uśmiech Niewiarygodne!!!

Sluchajcie wszyscy! Poznalam ostatnio wspaniala strone o zdrowiu www.klinika-zdrowia.com jest tam bardzo wiele informacji na temat naturalnych dodatkow zywieniowych firmy Nutrilite. Jest tam rowniez mowa o Analizie pierwiastkowej wlosow, dzieki ktorej mozemy sie dowiedziec co sie dzieje w naszym organizmie. Poprzez te analize badany jest typ naszego metabolizmu oraz proporcje pierwiastkow w naszym organizmie. Przykladowo proporcja Ca/Fe mowi o funkcji watroby albo np. niedobor chromu u mezczyzn powoduje tendencje do zawalow a u kobiet tendencje do tycia... Zrobilam sobie te analize i powiem Wam, ze jestem ZACHWYCONA z rezulatatow! Poniewaz mialam problemy z sercem, bralam na to lekarstwa z apteki. W tej chwili, po zrobieniu analizy i zastosowaniu tego, co przepisali mi doktorzy nie biore zadnych lekow i czuje sie swietnie! Polecam to kazdemu bez wyjatku, aby dowiedziec sie co tak naprawde sie dzieje w naszym org. Chodzi o to zeby znalezc przyczyne, a nie usuwac skutki jak to sie robi w naszej "kochanej" medycynie... Mam bezposredni dostep do ludzi, ktorzy wiedza bardzo wiele na ten temat, wiec wszelkie pytania mozecie kierowac do mnie Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem