Wątek: Nowa Prawica
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Nieprzeczytane 22-05-2014, 15:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Skoro jest temat i to temat rozwojowy, wypadałoby w nim pisać.
Korwin o Stokrotce;

Cytat:
A czy to nie jest nawoływanie do czegoś strasznego? Nie znam kodeksu karnego, ale tak podejrzewam. To jest dziwna sprawa. W tej chwili na polecenie pana premiera, który powiedział, że ma zadanie nie dopuścić, żeby uniosceptycy weszli do unioparlamentu, rzuciła się na mnie cała kupa piesków wszelkiego rodzaju, szarpiąc za nogawki. Pomijam agentów bezpieki, gdzie kiedyś byłem przesłuchiwany przez Stokrotkę i Pallada parę dni temu.
(…) Nienawiść w ich oczach z uwagi na uchwałę lustracyjną przynosi mi zaszczyt i niechęć pana Kurskiego tez przynosi mi zaszczyt.
(..)
Nie ma takiego dowodu, jest nagroda pół miliona funtów dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Adolf Hitler wiedział o holokauście. (…) Istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź Himmlera, który zrobił tę słynną konferencję w Wannsee, która rozpoczęła holokaust. Powiedział zmęczony do swojego adiutanta: „zrobiłem coś strasznego, ale imię Hitlera pozostanie nieskalane”.
Z tego można by wnioskować, że on po prostu nie raczył Hitlera o tym poinformować. Przywódca kraju wie tylko to, co napiszą gazety, a w gazetach przecież o tym nie pisano.

Bo to jest bardzo ciekawa rzecz. Trzeba walczyć z kłamstwami, które się szerzy. I nie rozumiem, co szkodzi, że ja mówię bardzo ciekawą interesującą rzecz, że istnieje ogromna szansa – nie wiem jak duża – że Adolf Hitler o tym nie wiedział. Powtarzam: przywódca państwa wie tylko to, co czyta w gazetach, co mówi mu rodzina i co mówi mu policja polityczna.

Tych ludzi trzeba rozstrzelać! Za spisek, którego celem jest utajnione zahamowanie rozwoju całego świata ( chodzi o niepodpisanie umowy w Kioto)


Co Korwin będzie robił w PE?

Cytat:
Demaskował tych czerwonych sukinsynów. To wszystko są komuniści, maoiści, trockiści.
Barroso – maoista. Pani baronowa Katarzyna Ashton jest członkinią partii komunistycznej. Pan Herman van Rompuy w tej chwili udaje chadeka
– wystąpił z partii komunistycznej, ale jego siostra nadal jest w partii komunistycznej.
Sukinsyny. Czerwone sukinsyny, które się uparły w sposób tajny zahamować rozwój gospodarczy całego świata. To jest bardzo spiskowa teoria dziejów. Ale jest to ten spisek, który prawie się udał. Są spiski, które się udają – jak np. Konstytucja 3 Maja.

Komentarz innym razem.
Odpowiedź z Cytowaniem