Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Nieprzeczytane 09-07-2009, 18:06
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzka67
To już chyba nie chodzi o te brudne naczynia,a raczej o atmosferę jaka się w tym domu wytworzyła...Jeżeli chodzi o pieniądze,to nie wiem czy to nie jest z jej strony jakieś wyrafinowanie...jeszcze wczoraj płakałam do niej,że nie wiem jak sobie poradzimy do 15stego,że zostało mi 7 zł w portfelu(i to niestety prawda-samo życie),a dzisiaj patrzę że kupiła zięciowi kartę telefoniczną i ma dalej pieniądze...przypuszczam,że od ojca,ale to nie istotne...boli mnie tylko że jest taka nieczuła...że nie przejmuje się moimi problemami bo wie ,że i tak sobie poradzę...

Marzko, wspolczuje Ci sytuacji....a jednoczesnie nie wiele rozumiem. Gdzies cos mi sie pokrecilo. To co piszesz o swoim dziecku to potworne, nie wiem czy zdobylabym sie na taka odwage. Mam pytanie dlaczego nazywasz "chlopaka" corki zieciem? Jak narazie to jest dla Ciebie zupelnie obca osoba.

Mam tez jedno pytanie, dziewczynka 18 lat, w tym roku rodzila dziecko - to znaczy poczela je jako 17-to latka.....nieletnia. Ile lat ma "chlopak"?

Czy w XXI wieku nie ma w szkole wychowania seksualnego? Dzieki temu mozna uniknac wiele tragedii.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem