Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2052  
Nieprzeczytane 13-06-2013, 15:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Uwiera uwiera, jak piasek w prezerwatywie.:Już widzę jak wyglądają te uczestnictwa z tymi ludźmi kultury i nauki po twoich wypowiedziach ekspresyjnych i kolorystycznych na forum.: Ciekawe, że nic nigdzie o tobie nie słyszałem, mimo, że podobno się podpisujesz prawdziwym nazwiskiem a tu klapa od kibla. Co ty Puchała sobą reprezentujesz? W Internecie o tobie są dwie linijki, jedna to kawkowy klub seniora czyli popularny Seniorek i druga wzmianka na Szajsbuku. Chcesz błysnąć, że przeczytałeś dwie encykliki i parę niszowych publikacji ze świata fantazji seksualno- naukowych. Powiedz Puchała gdzie można się dowiedzieć co zrobiłeś dla kraju, dla Polski, dla społeczeństwa, dla różnych fundacji pomagającym biednym, nieszczęśliwym, ułomnym i pokrzywdzonym przez ten wasz komunizm, ludziom wyplutym ze społeczeństwa. Powiedz Puchała czego się dorobiłeś w tym swoim ateistycznym życiu. Pokaż jakieś osiągnięcia w rodzaju Gazeli Biznesu, Diamentowego Lauru na stałe Feir Pleya, jakieś osiągnięcia na wystawach, targach, jakieś medale, puchary, sponsoring dla dzieci. Powiedz Puchała gdzie to można zobaczyć bo o mnie można nawet na kilku stronach a nie na ambonie. Jak będziesz miał Puchała takie osiągnięcia to dorzuć jeszcze na jakieś wirtraże, organy czy ołtarz ale ze swoich, bo od moich wara. Może powali mnie na nogi twój podatek dochodowy. Taaaa, ateiści to tchórze chowający się za innymi i szczekający jak podwórkowe małe burki. Ale kto by się tam Burkiem przejmował. Burek, tylko szczeka, ale jak się tupnie to ucieka i ujada dalej zza rogu. Ujadanie jest w naturze Burka. Na nic więcej go nie stać. Pała nienawiścią do wszystkich, bo sam brzydki, obleśny, wszyscy go kopią a on się inaczej jak szczekaniem odgryźć nie może.
Szkoda mi Burków, bo to też stworzenia Boże. Bóg posłał Burki na ziemię, żeby był odnośnik dla innych, co jest brzydkie, głupie i beznadziejne.
Burki oglądają TV, Burki czytają kolorowe pisma. Burki leczą swoje kompleksy lekturą ateistyczną, a jak się nauczą jakiegoś nowego słówka, to muszą go gdzieś wpisać w internecie. Kompleks Burka jest nieuleczalny, z poziomu Burka świat wygląda inaczej. Marna to perspektywa.
Jak Burek sobie wybierze wroga, to Burek do upadłego ujada, aż zachrypnie, aż mu gałki oczne krwią zajdą. Burek wytrwały jest w swojej głupocie. Burki lubią towarzystwo innych Burków, choć zwykle albo ujadają albo kopulują z drugim Burkiem - płeć obojętna. Ale gdyby nie było na świecie Burków, to wszyscy byliby piękni, zdrowi i bogaci i nie wiedzieliby, dlaczego są szczęśliwi. A jak się zobaczy takiego Burka, to jest się z czego cieszyć i dziękować Bogu za to, że nas takimi nie stworzył.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem